Κυπριακή Αγορά Ακινήτων

Γραφείο 735m² προς Πώληση στη Λεμεσό - Άγιος Αθανάσιος

  • ID: 4391535
  • Δημοσιεύτηκε: πριν από 2 χρόνια
  • Τροποποιήθηκε: πριν από 2 μήνες
  • Καινούργια
  • 735m ²
  • €4 777 500
  • + ΦΠΑ
Τιμή ανά m²
€6500/m²
ΦΠΑ
Δεν περιλαμβάνεται στην τιμή
ΦΠΑ για αυτό το ακίνητο είναι 771,225 € (Μειωμένο ποσοστό 5%) or 907,725 € (Πλήρης τιμή 19%). Ο ΦΠΑ είναι συνήθως 19%. Αν είναι η πρώτη σας αγορά ακινήτου, μπορείτε να μειώσετε τον ΦΠΑ στο 5% για τα πρώτα 150τ.μ. του ακινήτου.
Τέλος μεταβίβασης τίτλου
Οχι
  • Αναφ. #: SA35031
  • Χώρος στάθμευσης: Ναι  
  • Ενεργειακής απόδοσης: Δ/Ε
  • Συνολικός αριθμός ορόφων: 2
  • Αποθήκη

Κωδικός αναφοράς: #SA35031Λεπτομέρειες τιμής: 4,777,500 € +ΦΠΑ Πωλείται γραφείο συνολικής στεγασμένης επιφάνειας 735 τ.μ. βρίσκεται σε έναν από τους πιο πολυσύχναστους δρόμους της Λεμεσού. Κάθε ένα από τα γραφεία έχει ιδιωτική είσοδο. Τρέχουσα κατάσταση του κτιρίου: Το κτίριο αυτή τη στιγμή διαθέτει 4 καταστήματα στο ισόγειο και 2 γραφεία στον πρώτο όροφο. Μόλις εκδοθούν οι άδειες, θα προχωρήσουν και ξεχωριστοί τίτλοι βάσει ειδικού πληρεξούσιου που κατέχει ο ιδιοκτήτης. Οι τίτλοι αναμένεται να προχωρήσουν μετά την υποβολή της αίτησης οικοδομικής άδειας. Κατασκευή 3 ορόφων: Δεύτερος Όροφος: 576 τμ συν 159 τμ καλυμμένες βεράντες. Συνολικά καλυμμένα 735 τμ. Τιμή πώλησης: 4,777,500 Ευρώ Τρίτος Όροφος: 672 τμ συν 228 τμ καλυμμένες βεράντες. Συνολικά καλυμμένα 900 τμ. Τιμή πώλησης: 5,850,000 ευρώ Τέταρτος Όροφος: 571 τμ συν 199 τμ καλυμμένες βεράντες. Συνολικά καλυμμένα 770 τμ. Τιμή πώλησης: 5,005,000 ΕυρώΣυνολική αναμενόμενη καλυμμένη επιφάνεια: 2,405 τ.μ. Τιμή πώλησης: 15,632,500 ευρώ συζητήσιμη. Διαθεσιμότητα στάθμευσης: Ένας ενοικιαστής θα έχει διάφορες επιλογές στάθμευσης κοντά και πίσω. Συγκεκριμένα, η πολεοδομική αρχή έχει επιβάλει όρο για την κατασκευή ανελκυστήρων αυτοκινήτων στο πίσω μέρος και επίσης ορισμένα οικόπεδα διατίθενται προς ενοικίαση πολύ κοντά.