Κυπριακή Αγορά Ακινήτων

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στη Γερμασόγεια - Τουριστική Περιοχή, Επαρχία Λεμεσού

  • Δημοσιεύτηκε: πριν από 15 λεπτά
  • Τροποποιήθηκε: πριν από 15 λεπτά
  • 1
  • 79m ²
4 €/μήνα
Τιμή ανά m²
€51/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
  • Καλυπτόμενος χώρος, m²: 79 

Ενοικιάζεται διαμέρισμα ενός υπνοδωματίου με πανοραμική θέα στη θάλασσα στην περιοχή Δασούδι, Λεμεσός. Όλες οι υποδομές και η παραλία σε κοντινή απόσταση με τα πόδια. 9ος όροφος Εμβαδόν: 79 τ.μ. Κουζίνα Σαλόνι 1 υπνοδωμάτιο Ντους Βεράντα: 13 τ.μ. Κλιματισμός VRV Ενδοδαπέδια θέρμανση Ψηλά ταβάνια Αποθήκευση Συναγερμός Πάρκινγκ Στο συγκρότημα: θυρωρός, 2 πισίνες (εσωτερική και εξωτερική), σάουνα, χαμάμ, SPA, γυμναστήριο, παιδική χαρά Έτος κατασκευής: 2026 Ενεργειακή κλάση Α Τιμή: 4,000 + επιπλέον κοινόχρηστα + 2 προκαταβολές Πρακτορείο CULPRO Estates Ltd LN 197/E RN 1189 +357 95109900 +357 95592209 H563

  • Μικρότητα: Γερμασόγειας - Τουριστική Περιοχή
  • περιοχή: Λεμεσός
€4 000/month
Τιμή ανά m²
€51/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
0/5

0 των 5

Επικοινωνήστε απευθείας με τον πωλητή
Ενεργοποιήστε το JavaScript στο πρόγραμμα περιήγησής σας για να συμπληρώσετε αυτήν τη φόρμα.
Προτιμώμενος τρόπος επικοινωνίας

Παρόμοιο με Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στη Γερμασόγεια - Τουριστική Περιοχή, Επαρχία Λεμεσού

  • Η INDEX είναι η μεγαλύτερη αγορά ακινήτων στην Κύπρο. Προσπαθούμε να φέρουμε τεχνολογία και δεδομένα που σχετίζονται με ακίνητα σε ένα μέρος.
  • Στείλτε Μήνυμα

Υποστήριξη

Δεν είμαστε μεσιτικό γραφείο και δεν λειτουργούμε ως πρακτορείο.