Κυπριακή Αγορά Ακινήτων

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στα Μουταγιάκα, Επαρχία Λεμεσού

  • Δημοσιεύτηκε: πριν από 13 λεπτά
  • Τροποποιήθηκε: πριν από 13 λεπτά
  • 1
  • 75.6m ²
3 €/μήνα
Τιμή ανά m²
€52/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
  • Καλυπτόμενος χώρος, m²: 75.6 

Ενοικιάζονται πολυτελή διαμερίσματα ενός υπνοδωματίου στην περιοχή Μουτταγιάκα, Λεμεσός. Όλες οι υποδομές και η παραλία σε κοντινή απόσταση με τα πόδια, όχι μακριά από το σούπερ μάρκετ Metro. 7ος όροφος Εμβαδόν διαβίωσης: 54.6 τ.μ. Συνολική επιφάνεια: 75.6 τ.μ. Κουζίνα Σαλόνι 1 υπνοδωμάτιο Ντους Παρκέ Δάπεδο με ζεστό νερό Κλιματισμός VRV Βεράντα: 26.1 τ.μ. Υπόγειος χώρος στάθμευσης Κλάση ενεργειακής απόδοσης Α Στο συγκρότημα: καφετέρια, γυμναστήριο, εσωτερικές και εξωτερικές πισίνες, σάουνα, παιδικό δωμάτιο και παιδική χαρά, γήπεδο τένις Τιμή: 3,900 + 2 προκαταβολές + επιπλέον κοινόχρηστα Πρακτορείο CULPRO Estates Ltd LN 197/E RN 1189 +357 95109900 +357 95592209 H475

  • Μικρότητα: Μουτταγιάκα
  • περιοχή: Λεμεσός
€3 900/month
Τιμή ανά m²
€52/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
0/5

0 των 5

Επικοινωνήστε απευθείας με τον πωλητή
Ενεργοποιήστε το JavaScript στο πρόγραμμα περιήγησής σας για να συμπληρώσετε αυτήν τη φόρμα.
Προτιμώμενος τρόπος επικοινωνίας

Παρόμοιο με Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στα Μουταγιάκα, Επαρχία Λεμεσού

  • Η INDEX είναι η μεγαλύτερη αγορά ακινήτων στην Κύπρο. Προσπαθούμε να φέρουμε τεχνολογία και δεδομένα που σχετίζονται με ακίνητα σε ένα μέρος.
  • Στείλτε Μήνυμα

Υποστήριξη

Δεν είμαστε μεσιτικό γραφείο και δεν λειτουργούμε ως πρακτορείο.