Κυπριακή Αγορά Ακινήτων

Διαμέρισμα 4 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στη Γερμασόγεια, Επαρχία Λεμεσού

  • Δημοσιεύτηκε: πριν από 13 λεπτά
  • Τροποποιήθηκε: πριν από 13 λεπτά
  • 4
  • 114.3m ²
6 €/μήνα
Τιμή ανά m²
€53/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
  • Καλυπτόμενος χώρος, m²: 114.3 

FOR RENT LIMASSOL — Germasogeia 4 bedrooms | 3 bathrooms | 114.3 m² | Modern penthouse with four bedrooms, located on the 3rd floor of a residential building in the prestigious Columbia area, Limassol. Spacious apartment with a well-thought-out layout ✅ Type: Penthouse ✅ Bedrooms: 4 ✅ Bathrooms: 3 ✅ Floor: 3 ✅ Internal area: 114.3 m² ✅ Total areas: 39.5 m² ✅ Covered veranda: 32.9 m² ✅ Storage room: 5.5 m² ✅ Parking spaces: 1 ✅ Energy efficiency: Class A ✅ Distance to sea: 1600 m Rent price: €6000 / month Deposit: 2 guarantee deposits Reg: AM: 1256/AA258/E

  • Μικρότητα: Γερμασόγεια
  • περιοχή: Λεμεσός
€6 000/month
Τιμή ανά m²
€53/m²
Κοινά Έξοδα
Δεν περιλαμβάνονται
Κοινόχρηστα
Δεν περιλαμβάνονται
0/5

0 των 5

Επικοινωνήστε απευθείας με τον πωλητή
Ενεργοποιήστε το JavaScript στο πρόγραμμα περιήγησής σας για να συμπληρώσετε αυτήν τη φόρμα.
Προτιμώμενος τρόπος επικοινωνίας

Παρόμοιο με Διαμέρισμα 4 Υπνοδωματίων προς Ενοικίαση στη Γερμασόγεια, Επαρχία Λεμεσού

  • Η INDEX είναι η μεγαλύτερη αγορά ακινήτων στην Κύπρο. Προσπαθούμε να φέρουμε τεχνολογία και δεδομένα που σχετίζονται με ακίνητα σε ένα μέρος.
  • Στείλτε Μήνυμα

Υποστήριξη

Δεν είμαστε μεσιτικό γραφείο και δεν λειτουργούμε ως πρακτορείο.