Κυπριακή Αγορά Ακινήτων

Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων προς Πώληση στη Γερμασόγεια, Επαρχία Λεμεσού

  • ID: 9851058
  • Δημοσιεύτηκε: πριν από 8 ώρες
  • Τροποποιήθηκε: πριν από 8 ώρες
  • 2
  • 1
  • Καινούργια
  • 76m ²
  • €250 000
  • + ΦΠΑ
Τιμή ανά m²
€3289/m²
ΦΠΑ
Δεν περιλαμβάνεται στην τιμή
ΦΠΑ για αυτό το ακίνητο είναι 12,500 € (Μειωμένο ποσοστό 5%) or 47,500 € (Πλήρης τιμή 19%). Ο ΦΠΑ είναι συνήθως 19%. Αν είναι η πρώτη σας αγορά ακινήτου, μπορείτε να μειώσετε τον ΦΠΑ στο 5% για τα πρώτα 150τ.μ. του ακινήτου.
Τέλος μεταβίβασης τίτλου
Οχι
  • Αναφ. #: 14871
  • Χώρος στάθμευσης: Ναι, Καλυμμένο  
  • Ενεργειακής απόδοσης: Δ/Ε
  • Επιπλα: Επιπλωμένο  
  • Κλιματισμός: Ναι
  • Μπαλκόνι

Βρίσκεται στην περιζήτητη περιοχή της Γερμασόγειας με εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της πόλης και τον αυτοκινητόδρομο. Το διαμέρισμα προσφέρει άνετη ενιαία διαρρύθμιση και είναι πλήρως επιπλωμένο.

εσωτερικός χώρος: 76 τ.μ.
σκεπαστή βεράντα: 14μ²

• Υπνοδωμάτια 2
• 1 μπάνια
• 1ος Όροφος
• Σκεπαστός χώρος στάθμευσης
• Κουζίνα ανοιχτής διαρρύθμισης
• Τραπεζαρία
• Πλήρως επιπλωμένο
• Μονάδες κλιματισμού σε όλους τους χώρους
• Θέα στο βουνό
• Εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της πόλης και στον αυτοκινητόδρομο

Μια εξαιρετική ευκαιρία για αγοραστές πρώτης κατοικίας, επαγγελματίες, ζευγάρια ή επενδυτές που αναζητούν ένα ακίνητο σε καλή τοποθεσία σε μια περιοχή με μεγάλη ζήτηση. Συνδυάζοντας άνεση, άνεση και ελκυστικό περιβάλλον, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει ισχυρές δυνατότητες ενοικίασης και lifestyle.

✧ Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να κανονίσετε μια επίσκεψη ✧
ST

  • Μικρότητα: Γερμασόγεια
  • περιοχή: Λεμεσός
  • Ταχυδρομικός Κώδικας: 4044
  • €250 000
  • + ΦΠΑ
Τιμή ανά m²
€3289/m²
ΦΠΑ
Δεν περιλαμβάνεται στην τιμή
Τέλος μεταβίβασης τίτλου
Οχι
  • Agency
  • RN: 996 LN: 506
0/5

0 των 5

Επικοινωνήστε απευθείας με τον πωλητή
Ενεργοποιήστε το JavaScript στο πρόγραμμα περιήγησής σας για να συμπληρώσετε αυτήν τη φόρμα.
Προτιμώμενος τρόπος επικοινωνίας
  • Ενδιαφέρεστε σοβαρά για αυτό το ακίνητο;

Επιθεωρήστε το ακίνητό σας εν όψει από τους έμπιστους και αμερόληπτους επαγγελματίες μας, οι οποίοι θα σας δώσουν πλήρη αναφορά για την κατάσταση του ακινήτου. (Δείτε δείγμα αναφοράς)

Μπορείτε επίσης να λάβετε μια άμεση αναφορά ιδιοκτησίας με βάση την τοποθεσία του ακινήτου χρησιμοποιώντας ιστορικά και τρέχοντα δεδομένα αγοράς. (Δείτε δείγμα αναφοράς)

Παρόμοιο με Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων προς Πώληση στη Γερμασόγεια, Επαρχία Λεμεσού

Υπολογιστής Δανείου

Συνολική μηνιαία πληρωμή:

Μηνιαίο κεφάλαιο + τόκοι:

Αναλογία δανείου προς αξία (LTV):

  • Η INDEX είναι η μεγαλύτερη αγορά ακινήτων στην Κύπρο. Προσπαθούμε να φέρουμε τεχνολογία και δεδομένα που σχετίζονται με ακίνητα σε ένα μέρος.
  • Στείλτε Μήνυμα

Υποστήριξη

Δεν είμαστε μεσιτικό γραφείο και δεν λειτουργούμε ως πρακτορείο.